september 2019

dinsdag 03 september 2019
  • 20.00u Klassikale oudercontacten voor L3 – L4 – K2 – K3
    woensdag 04 september 2019
  • 20.00u Klassikale oudercontacten voor K0 – K1 – L6
    donderdag 05 september 2019
  • 20.00u Klassikale oudercontacten voor L1 – L2 – L5
    maandag 09 september 2019
  • Zwemmen L3
    maandag 16 september 2019
  • Zwemmen L5 + L6
    dinsdag 17 september 2019
  • 20.00u Ouderraad
    donderdag 19 september 2019
  • start wafelslag
    vrijdag 20 september 2019
  • Fietsencontrole
    maandag 23 september 2019
  • Zwemmen L3
    dinsdag 24 september 2019
  • Uitstap 'De boomgaard' voor K3 naar Tivoli
  • 12.45u Zangkoor
    woensdag 25 september 2019
  • Veldloop voor de LS (Berentrode) i.s.m. MOEV (NM)
  • Handjesmarkt voor L1
    donderdag 26 september 2019
  • Uitstap voor K0 naar Planckendael
    vrijdag 27 september 2019
  • Uitstap Mechelen voor L2 + L3
    maandag 30 september 2019
  • VRIJAF

oktober 2019

woensdag 02 oktober 2019
  • Toneel voor K0 + K1
    zaterdag 05 oktober 2019
  • Dag van de leerkracht
    maandag 07 oktober 2019
  • Zwemmen L3
    dinsdag 08 oktober 2019
  • Zangkoor
  • Tsaar Saltan voor L4 door De Munt
    donderdag 10 oktober 2019
  • Drie sterke vrouwen voor L3 door De Munt
    vrijdag 11 oktober 2019
  • Pedagogische studiedag (=VRIJAF voor de kinderen)
    maandag 14 oktober 2019
  • Herfstwandeling voor de KS
  • Zwemmen L5 + L6
    woensdag 16 oktober 2019
  • Handjesmarkt voor L1
  • 20.00u Ouderraad
    donderdag 17 oktober 2019
  • Levering wafels
  • Herfstwandeling voor L3 + L4
    maandag 21 oktober 2019
  • Rollebolle K2 + K3 (VM)
  • Zwemmen L3
  • Oudercontact zorg lagere school
  • Herfstwandeling L1 + L2
    dinsdag 22 oktober 2019
  • 12.45u Zangkoor
    woensdag 23 oktober 2019
  • 11.15u viering in de kerk
    donderdag 24 oktober 2019
  • Rapport LS
    vrijdag 25 oktober 2019
  • Impulsdag LS

november 2019

maandag 04 november 2019
  • Zwemmen L3
  • Instap 2,5-jarigen
    dinsdag 05 november 2019
  • duiding door Make a Wish voor de lagere school
    woensdag 06 november 2019
  • Sponsortocht lagere school
  • Heksenwandeling (Tivoli) voor K3
    donderdag 07 november 2019
  • Bezoek van L3 aan De Munt + muziekinstrumentenmuseum
  • Bezoek van L6 aan het museum voor schone kunsten
    maandag 11 november 2019
  • Wapenstilstand (=VRIJAF)
    dinsdag 12 november 2019
  • Oudercontact kleuterschool (deel 1)
  • Workshop Djapo voor L3
  • 16u-17u voorbereiding eerste communie
    woensdag 13 november 2019
  • Swimmathon i.s.m. MOEV
    donderdag 14 november 2019
  • Oudercontact kleuterschool (deel 2)
  • Kronkeldidoe voor L1
    maandag 18 november 2019
  • Zwemmen L3
    woensdag 20 november 2019
  • Unihockey i.s.m. MOEV
    donderdag 21 november 2019
  • Tijd voor ontbijt
  • 20.00u Ouderraad+
    maandag 25 november 2019
  • Zwemmen L4
    dinsdag 26 november 2019
  • Bezoek aan Sintstad voor K3 en L1
  • Werelddoelendag 'Gelukkig 2030' voor L3

december 2019

maandag 02 december 2019
  • Zwemmen L3
    woensdag 04 december 2019
  • Impulsdag Sinterklaas voor de kleuterschool
  • Duiding St Vincentius door L4, L5 en L6
  • Badmintoninstuif i.s.m. MOEV
    vrijdag 06 december 2019
  • Sinterklaas op bezoek
    maandag 09 december 2019
  • Zwemmen L5 + L6
    dinsdag 10 december 2019
  • 16u-17u voorbereiding eerste communie
  • 20.00u Ouderraad
    woensdag 11 december 2019
  • Handjesmarkt in L1
  • Danshappening i.s.m. MOEV
    woensdag 18 december 2019
  • Viering voor de lagere school
  • Oudercontact lagere school (deel 1)
    donderdag 19 december 2019
  • Oudercontact lagere school (deel 2)
  • Kerstdrink aangeboden door de ouderraad

januari 2020

maandag 06 januari 2020
  • Zwemmen L5 + L6
  • Driekoningen
  • Instap 2,5-jarigen
    woensdag 08 januari 2020
  • Kriebelteam
    vrijdag 10 januari 2020
  • Medisch Schooltoezicht voor L4
    maandag 13 januari 2020
  • Zwemmen L3
    dinsdag 14 januari 2020
  • 16u-17u voorbereiding eerste communie
    woensdag 15 januari 2020
  • Trefbal i.s.m. MOEV
  • 20.00u Ouderraad+
    maandag 20 januari 2020
  • Zwemmen L4
    dinsdag 21 januari 2020
  • Medisch Schooltoezicht voor K1
    woensdag 22 januari 2020
  • Handjesmarkt voor L1
  • Muziekvoorstelling MIe Mol voor de kleuterschool
    vrijdag 24 januari 2020
  • Wintersportdag lagere school
    zaterdag 25 januari 2020
  • 14u voorbereiding eerste communie
    maandag 27 januari 2020
  • VRIJAF
    dinsdag 28 januari 2020
  • Pedagogische Studiedag (=vrijaf voor de kinderen)

februari 2020

maandag 03 februari 2020
  • Zwemmen L5+ L6
  • Instap 2,5-jarigen
    dinsdag 04 februari 2020
  • bezoek museum voor natuurwetenschappen K2 + K3
    zaterdag 08 februari 2020
  • EETDAG
    maandag 10 februari 2020
  • Zwemmen L3
    woensdag 12 februari 2020
  • Handjesmarkt in L1
    vrijdag 14 februari 2020
  • Impulsdag lagere school
  • Dikke Truiendag
    zaterdag 15 februari 2020
  • 15u Kindernamiddag eerste communie
  • 18u Gezinsviering
    maandag 17 februari 2020
  • Zwemmen L4
    woensdag 19 februari 2020
  • Carnaval voor de kleuters
    donderdag 20 februari 2020
  • 20.00u Ouderraad
    vrijdag 21 februari 2020
  • Rapport voor de lagere school
  • Carnaval voor de lagere school
  • Spring voor L6 i.s.m. MOEV

maart 2020

maandag 02 maart 2020
  • Zwemmen L5 + L6
  • Askruisje
    dinsdag 03 maart 2020
  • bezoek Paleis voor schone kunsten voor K2 en K3
    woensdag 04 maart 2020
  • Klassiek in de klas voor L1 + L2
  • Netbal voor L5+ L6 i.s.m. MOEV (NM)
    donderdag 05 maart 2020
  • Boekenbeurs
  • Koffiestop
    maandag 09 maart 2020
  • Zwemmen L3
    woensdag 11 maart 2020
  • Klassiek in de klas voor L3 + L4
    vrijdag 13 maart 2020
  • Grootouderactiviteit kleuterschool: Karels groot avontuur
  • Megaspelenpaleis voor L2
    maandag 16 maart 2020
  • Zwemmen L4
  • Voorstelling 'Een kind aub' door De Verhalenkat voor L5 en L6
    dinsdag 17 maart 2020
  • Sportdag kleuterschool
  • 20.00u Ouderraad+
    woensdag 18 maart 2020
  • Klassiek in de klas voor L5 + L6
  • Bewegingsomloop voor L1 i.s.m. MOEV
    vrijdag 20 maart 2020
  • Thema activiteit voor L2 + L3
    maandag 23 maart 2020
  • Zwemmen L3
    dinsdag 24 maart 2020
  • Medisch Schooltoezicht voor L1 en L5
    woensdag 25 maart 2020
  • Handjesmarkt voor L1
    maandag 30 maart 2020
  • Zwemmen L5 + L6

april 2020

woensdag 01 april 2020
  • OLKL
  • Impulsdag kleuterschool
  • 11.15u Viering voor de lagere school
    donderdag 02 april 2020
  • OLKL
  • Sobere maaltijd
    vrijdag 03 april 2020
  • OLKL
    maandag 20 april 2020
  • Zwemmen L3
  • Opening verkeersweek
    dinsdag 21 april 2020
  • Medisch schooltoezicht voor L6
  • 16u-17u voorbereiding eerste communie
    woensdag 22 april 2020
  • 20.00u Ouderraad
    donderdag 23 april 2020
  • Verkeersvrije straat
    vrijdag 24 april 2020
  • Ontdek de opera (De Munt) voor L1 en L2
    maandag 27 april 2020
  • Zwemmen L5 + L6
    woensdag 29 april 2020
  • Voetbal 4-4 voor L3-L6 i.s.m. MOEV
  • 14u-16u repetitie eerste communie
    donderdag 30 april 2020
  • Schoolfotograaf
  • Realisatie Beethovenproject

mei 2020

vrijdag 01 mei 2020
  • Feest van de Arbeid (= VRIJAF)
    zaterdag 02 mei 2020
  • 10u-12u Generale repetitie eerste communie
    zondag 03 mei 2020
  • 11.30u Eerste Communie Heffen
    maandag 04 mei 2020
  • Zwemmen L3
    dinsdag 05 mei 2020
  • 19.30u Leren leren voor L5 + L6
    donderdag 07 mei 2020
  • Bezoek Hof van Busleyden voor L4
    vrijdag 08 mei 2020
  • Rapport Lagere school
    zaterdag 09 mei 2020
  • 15u Plechtige Geloofsbelijdenis (Leest)
    maandag 11 mei 2020
  • Zwemmen L4
  • Vertrek plattelandsklassen voor L6
    dinsdag 12 mei 2020
  • Bezoek recyclagepark voor L3 (NM)
  • Sportdag voor alle kleuters
    woensdag 13 mei 2020
  • Handjesmarkt voor L1
    donderdag 14 mei 2020
  • 20.00u Ouderraad+
    vrijdag 15 mei 2020
  • Terugkeer Plattelandsklassen L6
    maandag 18 mei 2020
  • Zwemmen L3
    dinsdag 19 mei 2020
  • Uitstap: Het jasje van de dieren voor K3
  • 16u-17u voorbereiding eerste communie
    woensdag 20 mei 2020
  • Pedagogische Studiedag (=VRIJAF voor de kinderen)
    donderdag 21 mei 2020
  • Hemelvaart (VRIJAF)
    vrijdag 22 mei 2020
  • Brugdag (=VRIJAF)
    maandag 25 mei 2020
  • Zwemmen L5 + L6
    woensdag 27 mei 2020
  • 11.15u Viering voor de lagere school

juni 2020

maandag 01 juni 2020
  • Pinkstermaandag (=VRIJAF)
    dinsdag 02 juni 2020
  • Oudercontact kleuterschool (deel 1)
    woensdag 03 juni 2020
  • MTB voor L1-L6 i.s.m. MOEV
    donderdag 04 juni 2020
  • Oudercontact kleuterschool (deel 2)
    zaterdag 06 juni 2020
  • SCHOOLFEEST
    maandag 08 juni 2020
  • Zwemmen L4
    woensdag 10 juni 2020
  • Handjesmarkt in L1
    vrijdag 12 juni 2020
  • Schoolreis Kleuterschool
  • 19.30u Ouderraad
  • Alles met de bal voor L4 i.s.m. MOEV
    maandag 15 juni 2020
  • Zwemmen L3
    maandag 22 juni 2020
  • Zwemmen L5 + L6
    woensdag 24 juni 2020
  • Oudercontact lagere school (deel 1)
    donderdag 25 juni 2020
  • Oudercontact lagere school (deel 2)
    maandag 29 juni 2020
  • Sportdag lagere school
  • Uitstap Met Spetter op stap voor K2 en K3
  • Uitreiking Diploma L6
    dinsdag 30 juni 2020
  • 11.00u Viering voor de lagere school
  • 12.00u Einde schooljaar (NM=VRIJAF)